МакроEкоТехнології

(044) 209-72-51  (067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

(067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

(067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

Ґрунтова вода в підвалі приватного будинку

Звичайно ж, в ідеалі завжди діяти на випередження і не допускати ситуації, коли вода в підвалі потече струмком. Для цього варто завчасно провести гідроізоляцію даного приміщення. І тоді вам не доведеться перейматися питанням про те, як позбутися від води в підвалі. Якщо ж так сталося, що цей момент ви не передбачали і грунтові води в підвалі вже почали підтікати, то напевно вас не на жарт хвилює те, як позбутися цієї ситуації. Адже вода в підвалі приватного будинку гарантовано не позначиться сприятливим чином на функціональності житла - вона утворює вогкість, цвіль, грибок, не дозволяє використовувати приміщення за його призначенням і, в кінцевому рахунку, руйнує фундамент. Також варто приділити увагу і таких питань, як вода в підвалі гаража і грунтові води в погребі.

У підвалі вода - треба діяти!

Для того щоб назавжди перестати переживати про те, як прибрати грунтові води з підвалу, рекомендуємо, не витрачаючи часу скористатися послугою гідроізоляції. Адже вода в підвалі багатоповерхового будинку - це головний біль співробітників ЖЕКу, а ось грунтова вода в підвалі приватного будинку - це та проблема, яку має вирішити власник, причому кардинально!

Вода в підвалі. Як боротися?

Варто відразу усвідомити, що гідроізоляція підвальних приміщень, тим більше тих, які вже введені в експлуатацію, - це кропітка і дуже відповідальна робота. І довіряти її можна лише професіоналам. Адже як показує практика, дилетантський підхід може не тільки негативно позначитися на гаманці, а й посилити проблему.

А ще варто пам'ятати про те, що в даному питанні немає універсальних рішень. Тому, наші фахівці, приїхавши на виклик і виявивши, що вода стоїть у підвалі житлового будинку, першим ділом детально вивчають ситуацію, щоб знайти правильне рішення конкретно для вашого випадку. Адже вирішити питання про те, як позбутися від води в льосі, можна виключно в індивідуальному порядку.

Види гідроізоляції підвалу від грунтових вод

Якщо говорити про гідроізоляцію підвалів і погребів більш конкретно, то найбільш часто нами застосовуються два методи:

  • Гідроізоляція підвалу проникаючим методом. Ефективна, в тому випадку, якщо гідроізоляція не робити раніше або масштаб течі занадто великий;
  • Гідроізоляція підвалу ін'єкційним методом. Виконується тоді, коли потрібно провести локальні роботи;
  • Або комплексні роботи, що поєднують ці два методи;
  • Матеріали коштують порівняно недорого;

Ми точно знаємо, як перемогти грунтові води в погребі чи підвалі будинку. Найвагомішим аргументом на доказ наших слів, є те, що такі роботи, ще з 2004 року ми виробляли на замовлення компаній Київметробуд і Київський пивзавод Славутич (робота проводилася в його підземних конструкціях. Минуло багато часу, а результати нашої роботи досі ефективні і не викликають нарікань.

Тому, якщо вам необхідна гарантовано якісна гідроізоляція - будемо раді допомогти!