МакроEкоТехнології

(044) 209-72-51  (067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

(067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

(067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

Видалення грибка і цвілі на стінах і в підвалах

Вартість робіт: від 40 грн./м2

Де застосовується:

  • Комплексний підхід до вирішення завдання:
    • проведение микологической экспертизы
    • Усунення самого грибка і причин його появи

Обстеження об'єкта і підрахунок обсягів робіт по м.Києву безкоштовно

Видалення цвілі та грибка:приклад виконаних робіт

Видалення цвілі і грибка

Говорячи про цвілі на стінах, більшість уявляє собі занедбані і недоглянуті будинки, застарілі квартири або сирі підвали. Яке ж здивування, коли доводиться виявити сліди цвілі у своїй квартирі - чистої і цілком охайною !!! Хоча, якщо розібратися, то нічого дивного в цьому немає - адже спори грибів і цвілі є скрізь. Навіть вдихаючи кристально чисте гірське повітря і те, ми вдихаємо мільйони грибів і частинок цвілі, хоча зовсім не помічаємо цього. Однак, така нешкідливість можлива лише при невеликій концентрації. А от коли чорна цвіль розквітає по стінах, ось це вже проблема - так як дихати таким повітрям досить небезпечно. А ще, при зовсім запущеній формі, житло набуває пренепріятнейший запах. І найприкріше в цій ситуації це те, що видалення цвілі, як і видалення грибка на стінах - заняття дуже складна і копітка.

З яким видом цвілі ми маємо справу?

Для того щоб зрозуміти як з чимось боротися, завжди варто дізнатися, з чим саме ми маємо справу. Тим більше це актуально в питанні цвілі. Адже її видів настільки багато, що вчені навіть не в змозі їх точно підрахувати. Однак у квартирах найбільш часто ми маємо справу з колоніями грибів (грибкові відкладення). Такі мікроорганізми утворюються в місцях підвищеної вологості і спертості повітря. У народі такий вид грибів називають чорною пліснявою. Як правило, самими її улюбленими місцями є санвузли та ванні кімнати, цоколі, підвали та інші вологі непровітрювані місця. Дуже любить цвіль тепло і вологу. Хоча непогано себе почуває і в холодних місцях - живе навіть в холодильниках!

Усунення цвілеві грибки

І хоча в інтернеті повно статей про те, як виконати усунення цвілі самостійно, все ж хочемо зауважити, що домогтися результатів такими способами досить складно. А ось ще більше запустити ситуацію і втратити час - цілком реально. Та й такі традиційні засоби, як мідний купорос, якщо і дають результат, то виключно короткочасний - глибоко впровадили в стіну цвіль просто зачаїться. Тому, для того щоб захист від цвілеві грибки не стала метою вашого життя - краще вдатися до допомоги професіоналів. Наприклад, звернутися до нас!

Захист від цвілі вашого житла - нам під силу!

У своїй роботі ми використовуємо лише найсучасніші, перевірені і неперевершено зарекомендували себе матеріали, які гарантовано дадуть стійкий результат з першого разу. Нам під силу навіть видалення грибка в підвалах - в улюбленому місці цвілі, де вона розмножується нон-стоп.

Тому, якщо ви не готові терпіти ці потворні розводи від цвілевих грибів і псувати своє здоров'я вдихаючи мільйони їх суперечка - доручіть боротьбу з цвіллю нам!

До речі, підтвердженням високої якості наших робіт є те, що нашими послугами користуються досить відомі організації. Наприклад, опис вище послугу нам доводилося надавати навіть музею імені Т. Г.Шевченка в місті Києві, в процесі проведення реставрації його будівлі в 2012 році.

Як не допустити появи грибка і цвілі в приміщеннях

Звичайно, найкращий спосіб вирішення будь-якої проблеми - це недопущення її виникнення. Для того, щоб запобігти появі таких неприємних явищ, як цвіль або грибок, необхідно розуміти, що ці форми живих організмів можуть успішно існувати в приміщеннях, де є постійна сирість і немає циркуляції повітряних мас. Виходячи з цього, можна легко скласти список заходів, за допомогою яких можна надійно захистити себе від появи непотрібних нам форм життя на наших стінах, стелях і так далі. А заходи ці такі:

  • Регулярне провітрювання. Це необхідна умова, що дозволяє ефективно боротися з вогкістю. Регулярно відкриваючи вікна і двері, ми даємо можливість вільно циркулювати повітряним потокам і, таким чином, створюємо умови, які категорично не підходять для існування грибкових форм жізні.Такім чином, ефективна захист від цвілі починається з елементарного провітрювання.
  • Простір між предметами в приміщенні. При розміщенні меблів необхідно завжди залишати невеликі зазори між самою меблями і стінами приміщення. Теж саме стосується і монтажу водостічних труб в приватних будинках. Вони повинні бути, в будь-якому випадку, на деякій відстані від стіни будинку. Це забезпечить видалення джерела вогкості.
  • Використання сухих антисептичних матеріалів. Під час виконання будівельних чи ремонтних робіт у будинку слід користуватися якісними сухими матеріалами, які не створять початкової вогкості в приміщенні. Крім того, такі матеріали повинні мати антисептичні властивості або повинні застосовуватися разом з антисептиками. Такий підхід набагато більш ефективний, ніж подальше грибка на стінах і витрати з ним пов'язані.
  • Регулярна профілактика появи цвілі. Як би ефективно і правильно не проводилися попереджувальні заходи, ймовірність появи грибків існує завжди. Тому необхідно ретельно стежити за станом поверхонь вашого будинку або квартири. Якщо помічено появу плям незрозумілого характеру, краще обробити їх спеціальним розчином з столового оцту і перекису водню. Якщо ж процес зайшов далеко, то для такої процедури, як видалення цвілі, є спеціальні засоби.

Таким чином, є ряд не дуже складних і цілком доступних заходів щодо запобігання появи цвілі і грибкових організмів на стінах вашого житлового чи іншого приміщення. За умови їх своєчасного виконання, ви завжди можете бути впевнені, що ваші стіни і інші поверхні будуть сухими і безпечними для здоров'я.

9. Усунення цвілевого грибка

9.1.Для усунення цвілі необхідно провести наступні заходи:
- Проводиться мікологічна експертиза цвілевого грибка. На підставі висновків експертизи підбираються антисептичні препарати або комплекс препаратів та остаточно затверджується технологія по усуненню цвілевого грибка.
- Усуваються причини появи вологи в приміщеннях (виконання зовнішньої та(або) внутрішньої гідроізоляції, улаштування відведення поверхневих вод).
- Виконується очищення та знепилення поверхні до цегляної кладки.
- Видаляються ділянки кладки уражені грибком*
- Проводиться сушіння (прогрів поверхні до +700 С)
- Наноситься антисептик 1-й шар
- Виконується очищення та знепилення поверхні від залишків знешкодженого цвілевого грибка
- Наноситься 2-й шар антисептика (бажано нанести 3-й шар) технологічні перерви між нанесенням шарів виконуються відповідно до інструкції виробника
- Наноситься герметизуючий гідроізоляційний шар на оброблену антисептиком поверхню, основною фунцією якого є обмеження доступу до кисневого обміну (кисневого підживлення) можливих залишків цвілевого грибка вмікропорах поверхні.
- Наноситься сполучний шар для опоряджувальних покриттів.
- При нанесенні штукатурного розчину на оброблену поверхню, в розчин бажано додавати антисептик
- Виконуєтся організація вентиляції, вологості та температури в приміщеннях відповідно до рекомендацій наданих ліцензованими спеціалістами з мікробіологічних (мікологічних) проблем.

* Якщо глибина поразки не значна (10-40мм), уражена поверхня кладки піддається фрезерної обробці. Якщо більш глибоке ураження - виконується ін'єктування полімера з додаванням антисептику або приймаються інші технічні рішення.

Опис технології ін'єктування :
- Пробурити шурфи в шаховому порядку d -16 мм. під кутом 30 - 45 градусів до площини поверхні Крок буріння 60-100 мм. Глибина не менше 45мм. Глибина буріння не доходить зворотній поверхні стіни 50-100 мм.
- Встановити пакера ін'єктування із зворотним клапаном в отвір і розтиснути гайковими ключами.
- Встановити нагнітальні насоси
- Почати ін'єктування з нижніх пакерів для вертикальних і похилих поверхонь або з першого ряду для горизонтальних.
- Проін'ектувати шви і тріщини до виходу композиції з сусіднього отвору. (К-ть матеріалу на один отвір залежить від товщини стін, наявності прихованих тріщин і порожнеч, пористості матеріалу конструкції). Робочий тиск системи залежить від властивостей конструкції По мірі заповнення тріщін і порожнин та затвердіння композиції швидкість подачі композиції зменшується а тиск нагнітання збільшується.
Отримайте безкоштовну консультацію!