МакроEкоТехнології

(044) 209-72-51  (067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

(067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

(067) 402-80-61

info@met.kiev.ua

Антикорозійний захист металоконструкцій та резервуарів

Вартість робіт: від 80 грн./м2

Де застосовується:

  • Металеві та залізобетонні конструкції
  • Нове будівництво, ремонти та відновлення поверхонь
  • Ферми, колони, зварні балки, армокаркаси
  • Огородження, балкони, решітки, паркани
  • Понтони, бункери, кубічні і циліндричні резервуари для зберігання темних і світлих нафтопродуктів, протипожежного піноутворювача, рослинних масел, лугів різної концентрації

Обстеження об'єкта і підрахунок обсягів робіт по м.Києву безкоштовно

Антикоррозійний захист: приклад виконаних робіт

Антикорозійний захист металоконструкцій

Основна можливість продовження терміну служби металу - це антикорозійний захист резервуарів.

Адже при впливі агресивного зовнішнього середовища, металоконструкції дуже швидко починають втрачати не тільки свій початковий вигляд, але і властиві їм характеристики,              що в свою чергу може негативно позначитися на термінах їх експлуатування. Якраз з метою запобігання подібних ситуацій і існує антикорозійний захист              металоконструкцій.

Якими б не були металоконструкції та умови їх експлуатування, але найлегшим, з точки зору доступності, методом протикорозійного захисту, безумовно,              є нанесення на метал спеціальних покриттів - лаків і емалей.

Наприклад, напірні башти Рожновського повинні покриватися захисними покриттями, які отримали санітарно-епідеміологічні висновки.

Таким же чином виконується антикорозійний захист резервуарів, які контактують з водою. Також в обов'язковому порядку слід виконувати антикорозійний захист наземних і заглиблених в землю вертикальних зварних циліндричних резервуарів з вуглецевої сталі, призначених для зберігання нафтопродуктів, чистих і особливо чистих углеводородных жидкостей, которые используются в качестве топлива. Однак у цьому випадку, нами використовується спеціальне покриття, яке отримано шляхом створення              цинкнаповненої (аналог холодного цинкування) антикорозійної композиції.

Дані роботи, як втім, і всі інші, нами виконуються в строгій відповідності з діючими ГОСТами.

Переваги використання лакофарбових покриттів з метою протикорозійної обробки:

  • Вони прості для нанесення;
  • Є можливість отримати будь-який колір або відтінок покриття;
  • Дозволяють проводити оброблення навіть великих металоконструкцій, що мають непросту геометрію;
  • Матеріали коштують порівняно недорого;

В яких ситуаціях потрібен антикорозійний захист металоконструкцій і чим він може допомогти?

По-перше, антикорозійний захист металоконструкцій може дозволити забезпечити довговічність і більш надійну захищеність металоконструкцій, які використовуються              при будівництві - стовпи і огорожі, трубопроводи з металу, різні металовмісні вироби, деталі автомобілів і різних механізмів та інше.

А ще антикорозійний захист резервуарів дозволяє безвідмовно використовувати дані ємності набагато довше. Антикорозійні лаки можуть бути використані і для фарбування              сталевих виробів, обладнання, сільгосптехніки, а також будівельного обладнання.

Важливо: Застосування протикорозійного фарби здатне забезпечити захист металевим виробам і значно продовжити їх термін служби!

У нашій компанії ви можете замовити будівельні послуги для захисту від корозії, такі як - антикорозійний захист резервуарів, а також антикорозійний захист              металоконструкцій. Всі послуги надаються з гарантованою якістю і виключно перевіреними матеріалами.

Отримайте безкоштовну консультацію!